Specjalista ds. personalnych
Radiotechnika Marketing
Warsaw, Poland
‎16 godz. temu

Jesteśmy działem HR w polskiej firmie średniej wielkości, w której szacunek do Pracownika jest wartością nadrzędną.

Nie będziemy w punktach wyliczać zakresu obowiązków, naszych oczekiwań i oferty. Chcemy opisać Ci nasze środowisko pracy, byś mogła / mógł odpowiedzieć sobie na pytanie, czy tak chciałabyś / chciałbyś pracować.

Bardzo podmiotowe podejście do Pracowników wytworzyło u nas wyjątkową kulturę pracy, opartą o wartości takie jak zaufanie, partnerstwo, współpraca, komunikacja i odpowiedzialność.

Ciekawa branża, w której działamy i związane z nią innowacyjne projekty przyciągają pasjonatów.

Nie mamy produkcji wielkoseryjnej, a produkowane przez nas wyroby są bardzo wysokiej jakości. Ten projektowy charakter działania wymaga większego zaangażowania ludzi, wysokiej świadomości i wyższych kwalifikacji.

Wsparcie HR-u w zbudowaniu takich zespołów jest sporym wyzwaniem, ale i wielką satysfakcją.

W naszym dziale HR jesteśmy osobami o różnym usposobieniu, dla których ludzie i relacje między nimi są najważniejsze. Wspieramy naszych menedżerów w tym, żeby każdy z Rodziny Radiotechniki czuł się częścią całości.

Pracujemy wspólnie wykorzystując nasze mocne strony, uczymy się od siebie nawzajem, jesteśmy wobec siebie szczerzy i otwarci, szanujemy swoje odmienne zdania, spieramy się, słuchamy, dyskutujemy, inspirujemy się i tworzymy nowe rozwiązania.

Jesteśmy, zaangażowani, otwarci na innych ludzi i profesjonalni. W swojej pracy kierujemy się uczciwością, życzliwością i zawsze szukamy rozwiązań, a nie problemów.

Jeśli dla Ciebie, tak jak dla nas, ten sposób pracy i wartości które wyznajemy są najważniejsze i utożsamiasz się z nimi, zapraszamy! J

Osoba, którą przyjmiemy do naszego zespołu będzie pracować na stanowisku

Specjalisty ds. personalnych

Chcielibyśmy, by ta osoba wniosła do nas solidny warsztat rekrutacyjny, potwierdzony co najmniej 2-letnim doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, miała wykształcenie wyższe, dobrą znajomość języka angielskiego i chciała się rozwijać w kierunku zarządzania szkoleniami.

Poukładany sposób pracy i zamiłowanie do szczegółów będą potrzebne, ponieważ będzie służyła wsparciem przy obowiązkach kadrowo-

płacowych w okresach ich spiętrzenia.

 • Wiadomość
 • Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny : CV
 • List motywacyjnny
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę pod firmą Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach moich danych osobowych wymienionych w art.

  22¹ 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalista ds. personalnych

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę pod firmą Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach moich danych osobowych wymienionych w art.

  22¹ 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracy zgodne z moimi kwalifikacjami, które zostaną rozpoczęte w Spółce pod firmą Radiotechnika Marketing sp.

  z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach w przeciągu najbliższych 6 (sześciu) miesięcy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku