PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYNY POLIGRAFICZNEJ - OPERATOR
DAFO PLASTICS SA
Nowy Targ, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma produkcyjna DAFO PLASTICS SA w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK DO OBSŁUGI MASZYNY POLIGRAFICZNEJ OPERATOR (bez doświadczenia) Zakres obowiązków : Obsługa maszyny poligraficznej : - Ustawianie parametrów - Sprawdzanie stanu technicznego - Śledzenie procesu produkcyjnego - Kontrolowanie jakości - Rozliczanie materiałów Wszystkiego Cię nauczymy! Wymagania : - Gotowość do przeszkolenia - Wykształcenie : zawodowe lub średnie zawodowe - Wysoka motywacja do pracy - Zaangażowanie - Staranność - Spostrzegawczość - Zdolności manualne MILE WIDZIANE : - Wykształcenie zawodowe, średnie zawodowe mechaniczne / techniczne - Umiejętność i zamiłowanie do serwisowania i prowadzenia drobnych napraw urządzeń technicznych - Umiejętności manualne - Zmysł techniczny Oferujemy : - Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Umowę od pierwszego dnia pracy - Pełne przeszkolenie w zakresie stanowiska pracy - Pracę w systemie zmianowym (możliwa praca tylko na zmianę nocną+ premia) - Pakiet medyczny - Gwarantowany urlop wypoczynkowy w okresie wakacyjnym - Niezbędną odzież roboczą - Stabilizację zawodową Miejsce pracy : Nowy Targ Dokumenty aplikacyjne (CV) proszę przesłać na adres : Prosimy o dopisanie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dafo Plastics SA z siedzibą w Nowym Targu, ul.

Waksmundzka 193, w zakresie obecnych i przyszłych rekrutacji, będącą jednocześnie administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.04.2016 (dalej RODO). Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres : Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku