Malarz / Francja
Job Innovation
Rzeszów, Podkarpackie
3 d. temu
source : Lento.pl

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko MALARZ Miejsce pracy : Sallanches / Francja Nr ref : FR-

MAL-2019 Opis stanowiska pracy : - malowanie - szpachlowanie (nakładanie gładzi szpachlowej maszyną) - drobne prace wykończeniowe Wymagania : -

doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziana znajomość języka francuskiego - umiejętność obsługi maszyny do gładzi szpachlowej -

dokładność, rzetelność - chęć do pracy - dyspozycyjność od zaraz Oferujemy : - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy -

wynagrodzenie godzinowe - zakwaterowanie - zwrot kosztów wyjazdu do pracy Oferty zawierające CV prosimy przesyłać przez Lento.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku