REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS SIECI - WOJ ZACHODNIOPOMORSKIE
FFIL ŚNIEŻKA SA
zachodniopomorskie , PL
14 d. temu

Zadania dla Ciebie

  • Współpraca z siecią Partnerów Biznesowych DIY,
  • Rozwój klienta i realizacja strategii firmy,
  • Realizowanie założonego planu sprzedaży,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Planowanie, analizowanie sprzedaży,
  • Analizowanie trendów i informacji rynkowych,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów,
  • Bieżące raportowanie sowich działań i efektów pracy.
  • W zamian oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy współpracy marketingowej w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy i szkoleń (szkolenia techniczne i sprzedażowe) oraz współpracę z ekspertami w branży,
  • Pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
  • Środowisko w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne,
  • Dofinansowane przez firmę ubezpieczenie grupowe,
  • Dobre warunki pracy i pakiet socjalny,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon).
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość rynku marketów DIY oraz zagadnień branży budowlanej.
  • Osoby zainteresowane przedstawionymi wyzwaniami oraz spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku :

    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .