Pracownik magazynowy/ praca na zmianie nocnej, 3000 zł brutto/mc + premie
KS Service
Wrocław, PL
‎23 godz. temu
source : FACHPRACA

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Magazyniera.

Jeżeli zależy Ci na :

  • stałym zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • solidnym wynagrodzeniu oferujemy stawkę równą 3000 zł brutto / m-c
  • atrakcyjnej premii miesięcznej (nawet 15% wynagrodzenia)
  • dodatku frekwencyjnym (200 zł brutto)
  • możliwości zdobycia doświadczenia w firmie lidera usług kurierskich w Polsce
  • A ponadto jesteś gotowy / a do pracy w godzinach nocnych

    i masz chęć do pracy fizycznej?

    W takim razie mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

    Nie wymagamy doświadczenia! Dla nas liczy się Twoja chęć do pracy i zaangażowanie.

    Obowiązki na tym stanowisku to :

  • sortowanie paczek ważących do 30 kg
  • skanowanie przesyłek skanerem ręcznym
  • wyładunek i załadunek paczek do kontenera
  • obsługa taśmociągu
  • ogólne prace porządkowe na magazynie
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych