Koordynator ekipy sprzątającej
EVER
Warszawa, Mazowieckie
16 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię osobę na stanowisko brygadzisty w serwisie sprzątającym, na terenie obiektu produkcyjnego. Do obowiązków należeć będzie : -

koordynacja prac personelu - nadzór nad częściami wspólnymi obiektu - w razie potrzeby pomoc w bieżącej pracy personelu Praca 6 dni w tygodniu w godzinach 6-

14, 14-22 Wymagania; -doświadczenie na podobnym stanowisku -Umiejętność pracy w zespole -odporność na stres Oferujemy : stałą i terminową pensję (podstawa plus dodatki : funkcyjny i premia) razem nawet 3 500,00 PLN netto długofalową współpracę Mile widziane Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nt telefonu : 798 - pokaż numer telefonu - lub o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lento.

pl Prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul.

Wileńska 69, 03-416 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku