Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży z j. rosyjskim
SBS
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Główny zakres zadań : - Wsparcie w poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych Klientów. - Współudział w negocjowaniu warunków współpracy, udział w procesie ofertowania oraz przygotowania kontraktu.

 • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych. - Prowadzenie prezentacji dla potencjalnych kontrahentów. - Budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami.
 • Współudział w opracowywaniu planu i prognoz sprzedaży. - Przygotowywanie raportów. Stawiane oczekiwania : - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej.
 • Zaawansowana znajomość programów MS Office, - Orientacja na realizację celów i osiąganie wyników. - Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.
 • Umiejętność analizowania i precyzowania potrzeb klienta. - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne.
 • Wysoka kultura osobista. - Dyspozycyjność. Oferujemy : - oraca od poniedziałku do piątku - wstępne szkolenie - miła atmosfera w pracy - kawa, herbata za darmo Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku