Starszy Inżynier Jakości
PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o.
Wisła
6 d. temu
source : infoPraca

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu metrologii
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • umiejętność pracy w zespole,
  • język angielski poziom zaawansowany,
  • znajomość Excela,
  • znajomość wymagań w zakresie PPAP,
  • Podstawowe zadania na stanowisku Straszy Inżynier Jakości :

  • zarządzanie i współpraca z działami technologicznym i produkcyjnym w zakresie uruchamiania produkcji nowych części,
  • współudział w opracowywanie dokumentacji PPAP
  • stała współpraca i raportowanie do klienta w zakresie nowych projektów (w języku angielskim),
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, UMOWA O PRACĘ.

    Gwarantujemy stałą pracę, możliwość rozwoju oraz awansu.