Magazynier-bezpłatny dojazd, 20zł brutto, od zaraz!
Job Impulse
Stryków, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Job Impulse Polska to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie.

Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej prowadzimy rekrutację na stanowisko : Magazynier Numer ref. M / Łódź Piotrkowska / 052020 / AKK Nasza oferta :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 20,00 zł brutto plus dodatek nocny
  • pracę w przedziale godzinowym 18 : 00-3 : 00 od poniedziałku do piątku
  • pracę od zaraz
  • darmowy dojazd autobusem pracowniczym ze Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Krośniewic oraz z Łodzi
  • darmowe posiłki pracownicze Zadania :
  • praca fizyczna przy sortowaniu przesyłek
  • obsługa skanera Nasze oczekiwania :
  • gotowość do pracy fizycznej
  • gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych
  • dokładność Kontakt do konsultanta : Anna Kołodyńska-Kłos 514-954-310
  • Zgłoś tę pracę