Pracownik produkcji
Decostayle Pro Sp.z o.o.
Toruń, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu

Decostayle Pro Sp. z o.o. - producent wzorników pokryć podłogowych i tekstylnych poszukuje Kandydatów do pracy na stanowiska produkcyjne.

Wymagane umiejętności : - manualne - rozróżnianie kolorów - zwracanie uwagi na szczegóły, dokładność. Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -

pracę w systemie zmianowym, - pakiet gruntownych szkoleń wewnętrznych, - przyjazną atmosferę pracy. Osoby, które chcą dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną w odpowiedzi na ofertę w temacie wpisując stanowisko, lub złożenie dokumentów aplikacyjnych osobiście w siedzibie Firmy Decostayle Pro Spółka z o.

o. w Toruniu przy ul. Polnej 129 / 5 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 : 00 do 16 : 00. Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Decostayle Pro Sp.

z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego i kolejnych postępowań rekrutacyjnych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Decostayle Pro Sp.

z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Polna 129 / 5, zwana dalej Administratorem. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować pod nr telefonu 693 -

643-801. Podane dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Po zakończeniu rekrutacji Państwa dane będą przechowywane w terminie do 6 miesięcy.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Mogą ją Państwo w każdej chwili wycofać, ale spowoduje to jednocześnie rezygnację Państwa z udziału w procesie rekrutacji.

Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem.

Dane zbierane podczas rekrutacji Decostayle Pro Sp. z o.o. mogą zostać przekazane do podmiotów należących do grupy kapitałowej Visscher-

Caravelle Holding BV. Wybrani kandydaci za ich zgodą mogą zostać poddani testom kompetencyjnym. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uważają Państwo, że przetwarzanie ich danych osobowych przez Administratora narusza przepisy prawa.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku