Sprzątacz-ka obszarów biurowo-socjalnych
HS Multiservices Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza Region : śląskie Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 728 880 978.

Firma HS Multiservices Sp. z o.o. zatrudni pracowników do sprzątania obszarów biurowo-socjalnych na terenie Zakładu przy ul.

Roździeńskiego w Dąbrowie Górniczej. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 do 21.00. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Informujemy, że : podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji.

a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez HS Multiservices Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania.

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku