Pracownik budowlany Austria , Cieśla szalunkowy , murarz,
APT-CERTA
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Cieśla szalunkowy system DOKA, PERY - 7 osób Murarz - 5 osób Pomocnik Murarza - 3 osoby Operator dźwigu wysokościowego 3 osoby Pracownik do ociepleń elewacji zewnętrznych 3 osoby Doświadczenie zawodowe : Wymagane min.

3 lata Liczba miejsc pracy : 21 osób Wymagania do kandydata :

 • Wiek do 50 lat
 • Znajomość języka niemieckiego mile widziana Koniecznie jedna sobą na brygadę 3-4 osobową powinna posiadać własny samochód, ponieważ odległość od miejsca zakwaterowania na plac budowy wynosi do 20 km Firma zwraca koszty paliwa.
 • warunki pracy : Obowiązki, zadania i charakter pracy : Praca na budynkach przemysłowych. Budowa od podstaw. Miejscowość : Innsbruck, Kufstein, Vorarlberg, Zillertal in Tirol, Graz Czas pracy : 5 dni w tygodni od Pn Pt 7 : 00 16;
 • 30 Zatrudnienie na podstawie : Umowy o pracę tymczasową Stawka brutto za godzinę, wynagrodzenie 12,06 13,56 euro + dodatki 26,40 euro diety dziennie 15 euro dodatek mieszkaniowy Średni zarobek netto od 12 14 euro netto Termin wypłaty wynagrodzenia : 15-

  tego każdego miesiąca Wypłata : Przelew na konto walutowe Zakwaterowanie Hotel pracowniczy , Pensjonat Pracodawca pokrywa koszt mieszkania Wyżywienie : Brak Odległość z miejsca zakwaterowania na plac budowy : własnym pojazdem do 20 km ( zwrot kosztów paliwa) W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez APT-

  CERTA Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą Żywcu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

 • W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e- mail : Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
 • Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu rozpoczęcia regulacji, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu rozpoczęcia pierwszej rekrutacji.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu zgłoszenia.

  Twoje dane osobowe przekażemy do wyspecjalizowanej jedności zajmującej się outsourcingiem księgowo kadrowym. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

  W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku