Rejestrator/ka - Praca w Punkcie Pobrań
ALAB laboratoria Sp z o.o.
Świecie, PL
‎22 godz. temu
source : FACHPRACA

Grupa ALAB to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie .

Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań .

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług.

Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie :

  • rejestrowanie pacjentów,
  • wydawanie wyników pacjentom,
  • obsługa programu komputerowego ICentrum,
  • przyjmowanie opłat za badania indywidualne,
  • obsługa drukarki fiskalnej, sporządzanie raportów kasowych,
  • współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.
  • Aby efektywnie wykonywać zadania na tym stanowisku niezbędne są :

  • wykształcenie min. średnie - preferowane : opiekun medyczny, dietetyk lub pokrewne,
  • znajomość obsługi komputera,
  • chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • umiejętność współpracy w Pacjentami,
  • pozytywne podejście do ludzi,
  • mile widziane doświadczenie przy rejestracji badań laboratoryjnych.
  • W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy :

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia w jednym z naszych Punktów Pobrań,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin oraz współpracowników,
  • szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,
  • możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb w comiesięcznie uzgadnianych grafikach.
  • Zgłoś tę pracę