Lakiernik samochodowy
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o. o.
Cała Polska
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Lakiernik samochodowy Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta na terenie Niemiec (w różnych miastach) osób na stanowisko :

Obowiązki :

  • Lakierowanie powierzchni wierzchnich samochodów osobowych
  • Lakierowanie pojedynczych i mniejszych części samochodowych
  • Przygotowanie części samochodowych do lakierowania
  • Wymagania

  • Doświadczenie
  • Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

    Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust.

    z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).