Monter rurociagow / pipefitter
Techvisie Personeelsdiensten Centraal BV
Lublin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

MONTER RUROCIĄGÓW / PIPEFITTERTechvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii.

Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Nasze biura stoją przed Państwem otworem.

WYMAGANIA : - Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,- Wykształcenie zawodowe mile widziane,- Certyfikat VCA mile widziany,- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,- Umiejętność czytania rysunku technicznego, ISO,- Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Prefabrykacja i montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych,- Praca na podstawie rysunku izometrycznego,- Sczepianie rur w osłonie argonu,- Montaż rur (stal nierdzewna i węglowa).

OFERUJEMY : - Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,- Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,- Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,- Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,- Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę, - Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,- Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,- Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku