Pracownik Serwisu Porządkowego - Częstochowa
Dussmann Polska Sp. z o.o.
Częstochowa, Śląskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu. Jesteśmy dobrą, stabilną firmą. Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny) Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracownik Serwisu Porządkowego / Wózkowy Miejsce pracy : Częstochowa Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel. : 500 229 052 Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ! Oferujemy : Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY! UMOWA o pracę lub umowa zlecenie (17 PLN brutto-godzina) Możliwość pracy na 3 zmiany.

Niezbędne narzędzia do pracy Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek. Oczekujemy : Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki Zadania : Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości w obiekcie.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami. Nr tel. : 500 229 052 Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku