Country Sales Representative
Grupa Most Wanted!
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednego z nasych Klientów - firmy świadczącej usługi badań próbek środowiskowych, żywnościowych, farmaceutyków, mikrobiologicznych, sensorycznych, mineralnych oraz trybologicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Country Sales Representative.

Miejsce pracy : Polska Północna, biuro w Warszawie lub Poznaniu, po okresie wdrożeniowym możliwość pracy w trybie home office Czym będziesz się zajmować?

Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy Samodzielne identyfikowanie możliwości sprzedaży usług, aktywne zdobywanie nowych klientów oraz identyfikowanie ich potrzeb Prowadzenie negocjacji z klientami Prezentacja możliwości naszych laboratoriów Śledzenie zmian legislacyjnych i przygotowywanie informacji dla działu wdrożeniowego Czego oczekujemy?

Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, inżynieria środowiska, geologia) Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Dobra znajomość branży laboratoryjnej / ochrony środowiska Znajomość procedur przetargowych Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca sprawną komunikację Prawo jazdy kat.

B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami Otwartość, orientacja na klienta oraz umiejętność wychodzenia naprzeciw jego oczekiwaniom i potrzebom Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy Co możemy Ci zaoferować?

Stabilną pracę w znanej firmie laboratoryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku Bardzo dobre środowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole Pracę mobilną oraz samochód służbowy do użytku prywatnego Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy Opiekę medyczną, Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku