Kierownik Zakładu i Składowiska Odpadów
Smart-HR
okolice Nowej Soli, PL
31 d. temu
source : monster

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy działającej w branży zagospodarowania odpadów przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik Zakładu i Składowiska Odpadów Miejsce pracy : okolice Nowej Soli, woj.

lubuskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : Kontrola aspektów technologicznych procesu składowania odpadów, Monitorowanie przestrzegania wymaganych norm i parametrów składowiska, Przygotowywanie umów z klientami, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów, Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów, Kontrolowanie transportów i odbiorów odpadów, Nadzór nad aspektami ekologicznymi składowiska, Kierowanie pracą podległego zespołu.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy : Wykształcenia średniego, mile widziane wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym (ochrona środowiska, gospodarka odpadami), Mile widziane doświadczenie w pracy

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku