Ulotki promujące imprezy - elastyczny grafik!
Cafe Aperitif Sp. z o. o.
Gdańsk, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

SPRZEDAŻ WEJŚCIÓWEK NA IMPREZY PROMOTORKA / PROMOTOR KLUBU - atrakcyjne wynagrodzenie! Stała praca lub dorywczo - sam (-a) zdecyduj! WYNAGRODZENIE Gwarantowana podstawa 15zł / h + wysokie prowizje Realne zarobki to 3500-4500 zł miesięcznie WYPŁATA CO TYDZIEŃ Pracownicy otrzymują wypłatę regularnie, co tydzień, dzięki czemu zapewniamy im płynność i stabilizację finansową.

ELASTYCZNY GRAFIK Grafik ustalamy z tygodniowym wyprzedzeniem. W każdy czwartek podajesz swoją dyspozycyjność. Nocne godziny pracy, zmiany min.

3x w tygodniu po 7h. PRZYJAZNA ATMOSFERA Nasze zespoły tworzą młodzi, pozytywni ludzie i podczas pracy dużą uwagę przywiązujemy do zdrowej atmosfery i budowania pozytywnych relacji.

Poszukujemy osób komunikatywnych, ambitnych, nastawionych na wysokie zarobki. Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie klientów do klubu, udzielanie im krótkich informacji.

NIE CZEKAJ! APLIKUJ! ZACZNIJ ZARABIAĆ DUŻE PIENIĄDZE JUŻ DZIŚ! UWAGA! Poszukujemy osób pełnoletnich z komunikatywnym angielskim.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji. Jeśli ogłoszenie jest widoczne to oznacza to, że wciąż jest aktualne : )

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku