Praca w klubie nocnym KRAKÓW
Joanna
Katowice, Śląskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Poszukiwane dziewczyny na kilka stanowisk do klubu nocnego. Nie wymagamy doświadczenia, każdy nowy pracownik przechodzi szkolenie.

Pół etatu : min. 3-4 dni w tygodniu Pełen etat : min. 5-7 dni w tygodniu (wyższe prowizje) BARMANKA - wymagania : książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia -

obowiązki : przygotowywanie drinków i dekoracji do nich, wydawka, dbanie o czystość na barze - wynagrodzenie : 3000 zł podstawy miesięcznie KELNERKA -

wymagania : książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia, komunikatywny j. angielski - obowiązki : obsługa stolików - wynagrodzenie : 4 000 -

6 000 zł miesięcznie na rękę HOSTESSA - wymagania : komunikatywny j. angielski - obowiązki : rozmowa z gośćmi - wynagrodzenie : 6 000 -

8 000 zł miesięcznie na rękę TANCERKA - wymagania : komunikatywny j. angielski - obowiązki : taniec na sali głównej i dla gości indywidualnych, rozmowa z gośćmi -

wynagrodzenie : 9 000 zł - 20 000 zł miesięcznie na rękę UWAGA! Nasze kluby nie są agencjami towarzyskimi. Każdy pracownik podpisuje zasady panujące w klubie m.

in. zakaz nierządu. Oferujemy również mieszkanie służbowe przez pierwsze 3 miesiące pracy.

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych