Pracownik Ochrony -Małopole- trasa S8
Seris Konsalnet Holding S.A.
Wyszków, mazowieckie, Polska
6 d. temu

Miejsce pracy : Wyszków

Firma Seris Konsalnet zatrudni Pracowników Ochrony Fizycznej na obiekt logistyczny w Małopolu gm. Dąbrówka ( przy trasie S-8)

Zadania :

  • ochrona fizyczna obiektu
  • obsługa wejścia personalnego i ruchu kołowego
  • prowadzenie cyklicznych obchodów CL
  • utrzymywanie stałej dobrej współpracy z Klientem
  • Wymagania :

  • niekaralność
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziany wpis na listę KPOF dot. kandydatów na dowódców zmian
  • Oferujemy :
  • szkolenie
  • szkolenie
  • przyjazną atmosferę
  • atrakcyjną i terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV przez portal oraz kontakt pod numerem telefonu 662 689 618