Copywriter w Poznaniu - elastyczne godziny pracy!
Agencja Zatrudnienia KS Service
Poznań
1 d. temu
source : infoPraca

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy : Copywriter.

Podejmij nowe wyzwanie i rozwiń swoje skrzydła jako Copywriter!

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę zawodową, a przy okazji masz lekkie pióro, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Jakie są nasze oczekiwania? Sprawdź!

  • Doskonałość ortograficzna, lekkość językowa, lekkość pióra;
  • podstawowa wiedza z zakresu HTML i SEO;
  • umiejętność tworzenia drobnych prac graficznych;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zainteresowanie materiałami ekologicznymi.
  • Uważasz, że świetnie sobie poradzisz? W takim razie nie zastanawiaj się!

    Jakie obowiązki czekają Cię na naszym stanowisku?

  • Systematyczna poprawa jakości publikowanych tekstów polskich i angielskich;
  • Tworzenie nowych, unikalnych treści dla nowych kategorii, produktów, blogów, materiałów marketingowych.
  • U nas dostaniesz nie tylko odpowiednie wynagrodzenie. Sprawdź, co możesz zyskać :

  • elastyczne godziny pracy sam zdecyduj, w których godzinach pracuje Ci się najlepiej;
  • odpowiednie wynagrodzenie, które sam możesz wynegocjować;
  • pracę od poniedziałku do piątku wolne weekendy, by zacząć tydzień z nową siłą;
  • umowę o pracę stabilne zatrudnienie to podstawa;
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu;
  • po wdrożeniu na stanowisko możliwość pracy zdalnej;
  • możliwość zdobycia premii.
  • Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie zastanawiaj się! Dołącz do naszego zespołu.

    Masz jakieś pytania?

    Zadzwoń : 503 075 956; 506 561 859

    Napisz : j.kotlarek ksservice.pl; a.rzym ksservice.pl

    Benefity :

  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Rozwój
  • Zgłoś tę pracę