Zdalny Rekruter
Pflegehelden Sp. z o.o.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
10 d. temu

Rekruter Zdalny Firma Pflegehelden to agencja działająca w branży opiekuńczej na terenie Niemiec. Zajmujemy się zapewnianiem troskliwej opieki seniorom oraz osobom niepełnosprawnym.

Pflegehelden ma 16 oddziałów regionalnych na terenie całego kraju. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osoby z doświadczeniem w opiece nad seniorami mają możliwość podjąć legalną i dobrze płatną pracę.

Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę i Niemcy. Dzięki rozbudowanej sieci koordynatorów w Niemczech dysponujemy prawie dwoma tysiącami aktywnych ofert.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ZDALNEGO REKRUTERA, do pozyskiwania osób do pracy na terenie Niemiec.

Opiekunki pozyskane przez Zdalnego Rekrutera powinny : - posiadać minimum komunikatywną znajomość języka niemieckiego, -

 • posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi potwierdzone referencjami. Wymagania dla rekrutera : - otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie;
 • gotowość do pracy w trybie zdalnym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - publikację ogłoszeń i selekcję kandydatów, -
 • prezentowanie oferty pracy, - budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy w swoim regionie - promocję firmy oraz oferty.

 • Oferujemy : - umowę zlecenie oraz dostarczenie materiałów reklamowych; - Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, za każdą zrekrutowaną zgodnie z umową osobę do pracy na terenie Niemiec 50 euro od osoby ;
 • DODATKOWE BONUSY FINANSOWE : 3 polecone opiekunki dodatkowy bonus wysokości 50 Euro 5 poleconych opiekunek - dodatkowy bonus wysokości 150 Euro 10 poleconych opiekunek -
 • dodatkowy bonus wysokości 500 Euro Nie wymagamy wysyłania CV. Prosimy o mailowy lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Facebooku.

  W treści maila / wiadomości prosimy podać swoje dane (imię, nazwisko miejsce zamieszkania) oraz numer telefonu. Następnie jeden z naszych konsultantów zadzwoni do Państwa.

  Justyna Chodorowska tel. : 530 751 997 Olsztyn ul. Tadeusza Kościuszki 13 lok.2 adres mailowy do kontaktu :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku