Operator prasy krawędziowej - bardzo dobre zarobki
Willson & Brown Sp. z o.o.
Warszawa, PL
‎16 godz. temu
source : FACHPRACA

Willson&Brown Sp. z o.o. - od 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż, zajmujemy się produkcją wysokiej jakości materiałów POS.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko : Operator prasy krawędziowej Warszawa; WłochyJeśli jesteś zainteresowany / a zadzwoń tel.

 • 500 121 929 Zadania : Ustawianie i obsługa pras krawędziowych (Amada)Gięcie metali na prasach krawędziowych CNCKontrola jakości elementów (pomiar suwmiarka, kątomierz)Czytanie rysunku technicznegoWymagania : Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku operatora prasy krawędziowejWykształcenie w zakresie operowania maszynami mile widzianeGotowość do pracy zmianowej (6-14;
 • 14-22; 22-6)Umiejętność pisania programów będzie atutemChęci do pracy i dokładność w wykonywanych obowiązkachOferujemy : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęAtrakcyjne wynagrodzenie (4500-5500 zł brutto / m-c)Premie uznanioweNowoczesny park maszynowyMożliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowegoLokalizacja miejsca pracy : Warszawa dzielnica WłochyPaństwa dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę WILLSON & BROWN sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-273), ul. Muszkieterów 15c, KRS 64934 0 (Administratora Danych). W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Żądanie usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku