CLOUD DATABASE ADMINISTRATOR
IT-Leaders
Poznań, PL
1 d. temu

Zapraszamy do współpracy osoby które lubią rozwiązywać problemy i nie boją się poszukiwać nowych i nieszablonowych rozwiązań.

Gwarantujemy ciągły rozwój i pracę pełną wyzwań. Nasi pracownicy biorą udział w konferencjach branżowych i wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej tematyki IT, a także udoskonalają swoje umiejętności dzięki różnego rodzaju szkoleniom i warsztatom.

Pracujemy z bazami danych o łącznej wielkości liczonej w PB i optymalizujemy systemy walcząc o każdą ms. Obecnie zarządzamy niemal 10 000 systemów baz dla naszych klientów.

Osoba zatrudniona na stanowisku Cloud DBA, dedykowana zostanie do pracy w środowisku skali enterprise, przy zachowaniu najwyższych standardów rynkowych.

W ramach naszej oferty, proponujemy pracę stacjonarną w naszym biurze w Poznaniu lub zdalną. Ze względu na charakter współpracy z klientem preferujemy osoby z Poznania i okolic.

Oferujemy : Ciekawe projekty i możliwość pracy w wysokich standardach technologicznych Dostęp do najnowszych technologii IT możliwość ciągłego rozwoju Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z obszaru obsługiwanych technologii Elastyczny czas pracy oraz przyjazną atmosferę Udział w międzynarodowych projektach Udział w spotkaniach pt.

Naukowy Piątek oraz konferencjach Dowolność w formie zatrudnienia Możliwość zgłaszania własnych pomysłów, promujemy te najlepsze! Główne zadania na stanowisku : Wsparcie systemów baz danych tak w chmurze publicznej jak i prywatnych.

Praca z systemami takimi jak Azure Active Directory, App Service Plans, Data lake, Databricks oraz Data Factory. Instalacja, konfiguracja, systemów baz danych.

Projekty migracji oraz aktualizacji instancji, zarówno cloud jak i on-premise. Wdrażanie rozwiązań DR oraz HA oraz zabezpieczenie danych poprzez rozwiązania backup & recovery.

Monitorowanie efektywności działania baz danych, a także strojenie silnika oraz poprawa zapytań SQL. Rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych (IaaS, PaaS oraz on-premise).

Automatyzacja procesów zarządzania systemami baz danych. Wymagania : Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne Minimum 2 letnie doświadczenia w administracji platformą Microsoft Azure Minimum 2 lata doświadczeń ze wsparciem systemów bazami danych Znajomość T-SQL oraz PL / SQL Znajomość technologii High Availability Dobra znajomość narzędzi : Microsoft Azure Active Directory, App Service Plans, Data lake, Azure Databricks Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 Odpowiedzialność za powierzone zadania i odporność na stres Umiejętność pracy w grupie Otwartość i komunikatywność Gotowość do ciągłego rozwoju Dodatkowym atutem będzie : Umiejętność pisania skryptów PowerShell Znajomość systemów operacyjnych, a w tym Windows Server czy Linux

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku