Senior HR Business Partner
LPP S.A.
Gdańsk, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie.

Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwańi dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Aktualnie do naszego zesołu poszukujemy : TWOIM ZADANIEM BĘDZIE : - Koordynowanie procesów HR dla marki Sinsay (Dział Handlowy) tj.

rekrutacja, szkolenia, rozwój, Employer Branding itp. - Tworzenie i prowadzenie strategicznych projektów HR dla marki Sinsay w PL i na świecie.

 • Aktywne wspieranie kadry zarządzającej Działu Handlowego w podejmowaniu decyzji personalnych. - Praca z wynagrodzeniami i systemami premiowymi zgodnie z politykami wewnętrzymi -
 • Prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR i rekomendowanie działań zarówno naprawczych jak i rozwojowych. - Ścisła współpraca z Centralnym działem HR Sieci -

  Poziom raportowania : Dyrektor HR LPPSZUKAMY OSOBY, KTÓRA : - Co najmniej 4 lata prowadziła procesy HR dla klienta wewnętrznego lub / i zewnętrznego (preferowana branża retail) -

  Samodzielnie prowadziła rekrutacje na różne szczeble stanowisk. - Tworzyła i wykorzystywała w praktyce narzędzia tzw. ’miękkiego’ HR.

 • Ma wykształcenie wyższe - dodatkowym atutem będą kierunki związane z naukami społecznymi (ZZL, psychologia, socjologia itp.
 • Trafnie analizuje problemy, formułuje wnioski i rozwiązania. - Ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych.

 • Bardzo dobrze porozumiewa się w języku angielskim (minimum B2). - Dobrze porusza się w aplikacjach MS Office (szczególnie Power Point oraz Excel).
 • OFERUJEMY : - Umowę o pracę bez okresu próbnego - Współudział w kształtowaniu polityki HR w marce Sinsay (praca w Centrali).

 • Dużo samodzielności i przestrzeni na własną inicjatywę - Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP. - Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
 • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów. - Programy wolontariatu pracowniczego. - Uczestnictwo w LPP Team -
 • naszej firmowej drużynie sportowej. - Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - Narzędzia pracy (smartfon + laptop)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku