Elektryk paneli fotowoltaicznych
Jobxion Poland sp. z o.o
Poznan, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Jobxion Poland sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników na holenderski rynek budowlany.

W 2019 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które skierowaliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej!Prąd Cię nie tyka?

Masz doświadczenie w pracy przy łączeniu / instalacji farm fotowoltaicznych i chcesz nadal się rozwijać pogłębiając swą wiedzę ?

Nie boisz się pracy na wysokości? Mamy projekt w sam raz dla Ciebie! Rozszerzaj horyzonty w ekologicznej Holandii ! Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy fachowca, który zajmie się podłączaniem paneli fotowoltaicznych.

 • Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj do nas jak najszybciej! Oczekiwania : X Komunikatywny język angielki lub holenderski (warunek konieczny)X Minimum dwuletnie doświadczenie w podłączaniu paneliX Dyspozycyjność X Umiejętność logicznego oraz analitycznego myśleniaX Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi, schematami elektrycznymi ora znajomość technologiiX Zaangażowanie oraz motywacja do pracyNasza oferta : X Cotygodniowe wynagrodzenie zawsze na czas;
 • X Legalne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę tymczasową;X Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne; X Pomoc polskiego koordynatora na miejscu w Holandii;
 • X Pokoje jednoosobowe w domach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem do Wifi; X Certyfikowane elektronarzędzia;
 • X Bezpłatna nowa odzież robocza po przepracowanym tygodniu;X Zwrot za każdy kilometr w wysokości 0,19 € z miejsca pracy na zakwaterowanie i z powrotem oraz rekompensata kosztów podróży w wysokości do 50 € netto (jeśli użytkujesz prywatny samochód);
 • X Możliwość korzystania z samochodu służbowego wraz z kartą paliwową na dojazdy do pracy w Holandii;X Bonus za rekomendacje nowych pracowników w wysokości 50 euro netto za sprawdzone polecenie!X Pomoc w zorganizowaniu środku transportu do Holandii.

  Gotowy na nowe wyzwanie? Podoba Ci się ta oferta pracy? Aplikuj, nie czekaj ! Zbuduj przyszłość z Jobxion!Pamiętaj : Wysłanie CV jest dobrowolne.

  Wysyłając akceptujesz Politykę Prywatności JobXion, z którą możesz zapoznać się na stronie

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku