AUGSBURG: OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ: 2000€ - Augsburg, Niemcy
ArbeitAusland s.r.o.
Warsaw, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

UMOWA ZAGRANICZNA !!! ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (A2, B1) !!! WłASNY SAMOCHÓD !!! PŁACA ZA 168 GODZ. !!! MIEJSCE PRACY : Augsburg-Bawaria (południowe Niemcy) MIESIĄC : netto od 1800 do 2000 € STAWKA GODZINOWA : brutto 10.

62-13 € DIETY : netto 16-24 € za dzien ZAKWATEROWANIE : bezpłatne, WIFI+TV Informacje o pracy : - gięcie elementów z blachy - doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej CNC (min.

2 lata) - mile widziana znajomość pras krawędziowych Trumpf - znajomość rysunku technicznegoOferujemy : Na email wysłać : - FOTO - ŻYCIORYS w języku NIEMIECKIM - CERTYFIKATY - DYPLOM potwierdzający klasyfikacje zawodowe - REFERENCJE (Arbeitszeugnisse) Miroslav Svantner doradztwo personalne AUSTRIA - NIEMCY - SZWAJCARIA (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych a także wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych, na przetwarzanie danych dot.

wizerunku i udostępnianie ich kontrahentom." "Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o projektach aktualnie prowadzonych przez ArbeitAusland s.

r.o. na podany przeze mnie adres e-mailowy lub numer telefoniczny."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku