Pracownik przygotowania produkcji - zdobądź cenne doświadczenie - 17zł/h netto!
KS Service
Poznań, PL
‎1 godz. temu
source : FACHPRACA

Twoje zadania :

  • wycinanie płyt
  • kontrola produkcji
  • Opis firmy

    Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

    Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

    Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

    Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik przygotowania produkcji.

    Oczekujemy :

  • zdolności manualnych
  • chęci do pracy i nastawienia na długofalową współpracę
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Chcemy zapewnić Ci :

  • wynagrodzenie 17 zł / h netto!
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • wolne weekendy, pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 i 14-22
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i jasne zasady współpracy
  • szansę na zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • życzliwą atmosferę w pracy
  • Zgłoś tę pracę