Sourcing Manager
Michael Page
Katowice
3 d. temu
source : infoPraca

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii sourcingowej.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Definiowanie i realizacja strategii zakupów bezpośrednio produkcyjnych
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz rozwój i zarządzanie istniejącym panelem dostawców
  • Współpraca z innymi działami w celu dostosowania strategii do firmy i wymagań biznesowych
  • Zarządzanie projektami zakupowymi
  • Ścisła współpraca z działem jakości w celu odpowiedniej weryfikacji i walidacji nowych dostawców
  • Osiąganie założonych celów finansowych i nie- finansowych przy użyciu metod optymalizacji kosztów
  • Raportowanie wyników
  • Negocjacja i zarządzanie kontraktami w podległej kategorii
  • Wprowadzanie zmian w procesie zakupów z zapewnieniem wydajności oraz przejrzystości procesu
  • Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym, np. handel zagraniczny, ekonomia i podobne
  • 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania zakupami bezpośrednio produkcyjnymi lub zarządzania projektami zakupowymi na poziomie EMEA / Global
  • Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub trzy w zakresie zarządzania zakupowym projektem międzynarodowym
  • Język angielski - poziom C1
  • Doświadczenie w obszarze zakupów
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne, wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność prostego i przejrzystego przekazywania informacji na różnych poziomach organizacji
  • Oferujemy

  • Realny wpływ na procedury zakupowe
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej
  • Duża swoboda działania i możliwość realizacji najbardziej kreatywnych pomysłów
  • Wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty
  • Pakiet benefitów
  • Zgłoś tę pracę