MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH
AMS "FULL SERWIS"
Sieradz, Łódzkie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

AMS FULL SERWIS SPRZEDAŻ MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH I POMP CIEPŁA MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH Miejsce pracy : Praca w terenie OBOWIĄZKI - montaż instalacji fotowoltaicznej na wysokościach oraz na ziemi - budowa konstrukcji - montaż modułów PV i innych urządzeń - okablowanie systemu fotowoltaicznego - inne prace instalacyjne WYMAGANIA - brak lęku wysokości - obsługa elektronarzędzi - staranność, precyzja i zaangażowanie - umiejętność szybkiego uczenia się - umiejętność pracy w zespole - prawo jazdy kat.

B - dodatkowy atut : doświadczenie w pracach monterskich, znajomość zagadnień elektrycznych - dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy OFERUJEMY - Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się - Ciekawą i pełną wyzwań pracę - Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji - Przyjazną atmosferę - Atrakcyjne warunki finansowe - Wsparcie techniczne oraz szkolenia Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH przez AMS FULL SERWIS zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku