TECHNIK INFORMATYK
Agencja Pracy Select
Bełchatów
5 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

TECHNIK INFORMATYK Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy : Bełchatów

Rodzaj pracy : praca stała

Zakres obowiązków na w / w stanowisku :

  • Konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego.
  • Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania.
  • Przeprowadzanie diagnostyki sprzętu, sieci i systemu.
  • Konfiguracja sprzętu i dobór sprzętu do potrzeb klienta.
  • Prowadzenie serwisu kserokopiarek i kas fiskalnych.
  • Praca wykonywana zarówno w siedzibie firmy jak i z dojazdem do klientów.
  • Wymagania :

  • Znajomość budowy komputerów stacjonarnych oraz laptopów.
  • Wykształcenie techniczne lub rozległa wiedza i znajomość sprzętu komputerowego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Konieczność odbycia praktycznego testu umiejętności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Oferujemy :

  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Nauka obsługi i serwisu programów pakietu INSERT .
  • Możliwość zdobycia uprawnień na serwisowanie urządzeń Elzab i Novitus.
  • Kursy w Konica Minolta.
  • Odpowiednie narzędzia pracy (np. samochód służbowy użytkowany w godzinach pracy).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.
  • Zgłoś tę pracę