Asystent/ka ds. Rekrutacji - rekrutacja online
HRK S.A.
Warszawa
2 d. temu
source : infoPraca

Lubisz rozmawiać o nowych trendach w branży automotive?

Fascynuje Cię budowanie sieci kontaktów i rozmowy z ciekawymi ludźmi?

Jesteś nastawiony na cel i poszerzanie swojej wiedzy?

Doskonale, ponieważ do naszego zespołu odpowiedzialnego za rekrutacje m.in. na rynku leasingowym poszukujemy Kandydatów takich jak TY!

Asystent / ka ds. RekrutacjiMiejsce pracy : Warszawa

Zadania :

  • wsparcie konsultantów w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • wstępna selekcja aplikacji
  • budowanie wewnętrznej bazy Kandydatów
  • przygotowanie, redagowanie oraz kontrola merytoryczna ogłoszeń
  • wsparcie konsultantów w działaniach Business Development
  • uczestnictwo w budowaniu właściwego wizerunku firmy
  • Wymagania :

  • pozytywne nastawienie do pracy i pro-aktywna postawa
  • doświadczenie w zespołach sprzedażowych, call center i w branży automotive, bądź pokrewnej będzie dodatowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • samodzielność oraz gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innego języka bardzo mile widziana)
  • Oferujemy :

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system prowizyjny oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • szkolenia
  • eventy, wyjazdy, spotkania integracyjne
  • Zgłoś tę pracę