Specjalista ds. logistyki i handlu
MASKINER PRO SP. Z O.O.
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Maskiner Pro Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletniego doświadczenia udziałowców Spółki zdobytego podczas kilkunastu lat działalności na rynku budowlanym w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Jako wykonawca świadczymy usługi w sektorach infrastruktury : drogowej i kolejowej. Naszym celem strategicznym jest : stosowanie uczciwej polityki cenowej poprzez oferowanie naszym Klientom najwyższej jakości obsługi oraz terminowej realizacji zadań, wykorzystanie wszystkich dostępnych źródeł z poszanowaniem zasad etyki i środowiska naturalnego w celu umocnienia swojej pozycji na rynku budownictwa drogowego oraz kolejowego.

realizacja powierzonych nam zadań na najwyższym poziomie jakościowym przy użyciu najnowszych technologii, wzmocnienie wartości Spółki zdolnej do realizacji dużych i skomplikowanych projektów budowlanych, koncentracja potencjału Spółki zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Opis stanowiska : wyszukiwanie oraz nawiązywanie współpracy z firmami podwykonawczymi b. budowlanej, wyszukiwanie oraz bieżąca współpraca z dostawcami materiałów, planowanie, organizacja i kontrola pracy, Wymagania : wykształcenie wyższe preferowane budowlane, umiejętność pracy w zespole, min.

roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, sumienność, dyspozycyjność, skrupulatność, zaangażowanie, samodzielność, bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne, umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad), Oferujemy : zatrudnienie w stabilnej firmie, praca w młodym, ambitnym zespole, umowa o pracę, miejsce pracy - Lublin

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku