Pracowików biurowych w Centrali Banku w Warszawie
Anchor Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla Naszego Stałego Klienta z sektora bankowego poszukujemy pracownika na stanowisko : Pracownik biurowych w Back Office w Dziale Leasingu Miejsce pracy : Warszawa Nr Ref.

TBBL02 Zakres obowiązków : - Obsługa umów kredytów samochodowych i kontraktów leasingowych, - Praca w systemie CRM, - Rejestracja korespondencji , rozkładanie kart pojazdu, korespondencja ze strażą miejską rozkładanie polis, -

Realizacja dyspozycji złożonych przez klientów. Wymagania : - Wykształcenie minimum średnie, - Komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się, -

Zaangażowanie w wykonywana pracę, - Znajomość Pakietu MS Office, - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Oferujemy : -

Pracę na cały etat w firmie o uznanej pozycji na rynku - Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zawarcia umowy o pracę -

Możliwość zdobycia doświadczenia oraz realne perspektywy rozwoju - Przyjazną atmosferę w pracy. Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przysyłanie aplikacji -

Ref. TBBL02. Nr. Rejestru Agencji - 473 Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych