Od 2800 netto/msc - Konfekcjonowanie towaru przy Metrze Młoc
studencka agencja pracy
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy studentów i uczniów zaocznych do pracy przy produkcji i pakowaniu kosmetyków. Praca w okolicy Metra Młociny Praca od poniedziałku do piątku 6-

14, 14-22. Zakres obowiązków :

  • Pomoc na produkcji nalewanie kremów do pudelek
  • naklejanie kodów kreskowych i etykiet na wieczka
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • przygotowanie towaru do wysyłki Nie jest to ciężka fizycznie praca. Wymagamy :
  • dyspozycyjności poniedziałek piątek
  • statusu ucznia / studenta zaocznego
  • zdolności manualne Nie wymagamy doświadczenia, firma zapewnia pełne szkolenie stanowiskowe. Umowa zlecenie stawka netto / do ręki 17 plus premie od 25-
  • 500 zł miesięcznie netto Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez formularz Do zgłoszeń prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    Report this job

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych