Pracownik wydziału spieniania pianki PUR - wysokie premie
KS Service sp. z o.o.
Pogalewo Wielkie, Polska
15 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik w wydziale spieniania pianki

OFERUJEMY :

Kandydacie ! Poszukujemy zaangażowanego członka zespołu, który wesprze nas w wydziale spieniania pianki PUR. Jesteś chętny dołączyć do naszej drużyny?

Zapewniamy umowę o pracę oraz wysokie premie do 20% już od początku współpracy . Zadbamy też o Twój rozwój, zapewniając szkolenia i możliwości rozwoju.

Ważny jest dla nas Twój odpoczynek, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku.

ZADANIA :

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało przygotowanie produkcji i wsparcie w jej trakcie, mieszanie surowców oraz cięcie pianki.

OCZEKUJEMY :

Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to dyspozycyjność i duże chęci do pracy. Pracujemy w godzinach 7-15, ale w zależności od zapotrzebowania czasami zostajemy w pracy dłużej.

DODATKOWE INFORMACJE

Zostań członkiem naszego zespołu! Nie czekaj - APLIKUJ!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania : 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov ksservice.pl

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych