Programista .NET (C#)
GRH Polska
Rzeszów, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Poszukujemy :

  • NET Developara (C#) 2 etaty
  • NET Developar (C#) + WPF lub WinForms
  • NET Developar (C#) + ASP.NET MVC lub ASP.NET Core
  • Miejsce pracy : Rzeszów okolice centrum

    Zespół developerski : 2 osoby + 2 które zostaną zatrudnione

    Opis : Rzeszowska firma informatyczna oferująca kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji dedykowanych dopasowanych do potrzeb klienta, a także działaniami serwisowymi oraz wdrożeniowymi zintegrowanych systemów klasy ERP.

    Na wstępie powiem Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy :

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 5600 11 200 zł brutto
  • Poza wynagrodzeniem podstawowym trzy rodzaje premii :
  • a)Premia indywidualna % - procent rośnie wraz ze stażem pracy

    c)Premia roczna

  • Możliwości rozwojowe jeśli posiadasz doświadczenie tylko w aplikacjach desktopowych, firma jest otwarta na wdrożenie Cię pod kątem aplikacji webowych (i odwrotnie : ))
  • Udział w projektach, które realizowane są od klientów z różnych sektorów i branż (firmy produkcyjne, handlowo usługowe) w tym także realny wpływ na kształtowanie produktu oraz wycenę projektów (firma pracuje w konsultingu godzinowym)
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 14 osób) dla którego liczy się : pro kreatywność, otwartość, szacunek, rozwój, szczerość oraz POCZUCIE HUMORU
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Prywatna opieka medyczna - PZU
  • Dostęp do szkoleń związanych z kompetencjami miękkimi i twardymi
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • Prosty i jasny zakres obowiązków :

  • Projektowanie, rozwój oraz testowanie aplikacji dedykowanych pod konkretnych klientów systemy ERP (w większości przypadków są to firmy produkcyjne, handlowe i usługowe o różnej wielkości i z różnych branż)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Jeśli :

  • Masz doświadczenie związane z językiem C# oraz środowiskiem .NET a także technologią WPF / WinForm LUB doświadczenie związane z technologią ASP .NET / ASP .NET Core
  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu MS SQL Server TSQL
  • Znasz LINQ, Entity Framework, DevExpress i WCF
  • Git oraz systemy klasy ERP nie są Ci obce
  • to czekamy właśnie na Ciebie!

    Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail : programista-net-c.fgwq.qk4q tbapply.pl

    Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).