Starszy referent w Sekcji Rekrutacji i Rozwoju Pracowników
Uniwersytet Wrocławski
Wrocław, plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

Główne obowiązki :

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych pracowników tj. nauczycieli akademickich i pracowników niebędących nauczycielami akademickimi zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • realizacja procesu oceny okresowej pracowników tj. nauczycieli akademickich i pracowników niebędących nauczycielami akademickimi zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • współpraca przy tworzeniu profili kompetencyjnych pracowników i kart opisu stanowiska,
  • współpraca przy tworzeniu i realizacji planów szkoleń obligatoryjnych i fakultatywnych dedykowanych dla pracowników Uczelni,
  • organizacja szkoleń oraz realizacja wszelkich innych działań z tym związanych,
  • ewaluacja szkoleń,
  • współpraca z jednostkami uczelni w obszarze rekrutacji i szkoleń pracowników,
  • przygotowywanie raportów i analiz w obszarze rekrutacji i szkoleń,
  • prowadzenie ewidencji i zestawień na bieżące potrzeby Sekcji w obszarze rekrutacji i szkoleń.
  • Wymagania konieczne :

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : ZZL, socjologia, zarządzanie),
  • znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych,
  • umiejętność analizy rynku szkoleń z uwzględnieniem specyfiki szkolnictwa wyższego,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją,
  • samodzielność, komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy w zespole.
  • Wymagania pożądane :

  • znajomość przepisów prawa dotyczących szkolnictwa wyższego,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • łatwość koordynacji wielu zadań jednocześnie.
  • Wymagania mile widziane : minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i szkoleń.

    Oferujemy :

  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.
  • Zgłoś tę pracę