Zastępca Kierownika Apteki - Toruń, Lelewela
DOZ S.A.
Toruń, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie zatrudniająca ponad 4500 Pracowników, Laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018, Great Place To Work 2019 oraz Great Place To Work 2020 zaprasza do współpracy! Aktualnie poszukujemy ZASTĘPCY KIEROWNIKA APTEKI do pracy w DOZ APTECE w TORUNIU, UL.

LELEWELA Od kandydatów oczekujemy : - wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu warunek konieczny! - wysokiej kultury osobistej i dbałości o najwyższy poziom obsługi pacjenta, - mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w profesjonalnym i zgranym zespole, - benefity tj.

FitProfit, Opiekę medyczną dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe, - dofinansowanie do dojazdów pracowniczych, pomoc w ewentualnej relokacji Decydując się na pracę w DOZ Aptece zyskasz : - liczne szkolenia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne - o tematyce produktowej, sprzedażowej, obsługi pacjenta itp.

 • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy. Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową na nowe, niezwykłe doświadczenie to koniecznie prześlij nam swoje CV! Gwarantujemy pracę w super zespole! Nie czekaj, dołącz do nas! : )
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku