Operator wózka widłowego
7hr Group sp z.o.o.
Kliniska Wielkie, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

  • Załadunek towarów;
  • Rozładunek surowców;
  • Składowanie palet z towarem w regałach w odpowiednich sektorach;
  • Utrzymywanie porządku w magazynach.
  • Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych, zaświadczenie kwalifikacyjne UDT w zakresie obsługi;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność i sumienność;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska;
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.
  • Zgłoś tę pracę