Pracownik magazynu
Randstad Polska
Gdynia, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie , która inwestuje w ludzi i nowoczesne technologie , oferuje bogaty pakiet socjalny , a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników magazynu! oferujemy : umowę o pracę tymczasową przez Randstad, następnie możliwość zatrudnienia bezpośredniego w firmie, atrakcyjne wynagrodzenie : wynagrodzenie stałe+premie za produktywność (od 300 zł brutto / msc nawet do 1000 zł brutto / msc) +możliwość wypracowywania nadgodzin, możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenie posiadanych umiejętności, branie udziału w wewnętrznych szkoleniach, nielimitowany dostęp do pysznej kawy i herbaty, możliwość zdobywania doświadczenia w różnych obszarach magazynu, pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

zadania : sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów, sprawdzanie stanów magazynowych, współpraca z innymi działami firmy.

oczekujemy : mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenia w pracy na magazynie lub na produkcji, gotowości do pracy w systemie III-zmianowym, sumienność, rzetelność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu, umiejętności pracy w grupie, W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu : 785 620 039 lub od razu do aplikacji! Agencja zatrudnienia nr wpisu 47