Technik Elektryk Zmianowy | Mars Petcare | Sochaczew
Mars
Sochaczew, MZ, PL
4 d. temu

Obecnie poszukujemy osób do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko :

TECHNIK ELEKTRYK

Lokalizacja : Sochaczew (Kożuszki-Parcel 42)

Główne obowiązki na tym stanowisku :

  • Bieżące reagowanie na awarie, pojawiające się na powierzonym obszarze,
  • Wykonywanie prac prewencyjnych w adekwatnym przedziale czasowym
  • Współudział w planowaniu aktywności w obszarze Continious Improvement
  • Dbałość o zgodności dokumentacji technicznych
  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym (operatorami produkcji) oraz pozostałymi osobami w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Oferujemy :

  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie,
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie,
  • pakiet oszczędnościowy,
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel : )
  • Oczekujemy :

  • Wykształcenia na poziomie min. średnie techniczne,
  • Samodzielności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań, dociekliwości,
  • Gotowści do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Podstawowej znajomośći jęz. angielskiego,
  • Nastawienia na współpracę,
  • Podstawowej znajomości dokumentacji technicznej
  • Dział Utrzymania Ruchu, Technik, Mechanik, Praca dla Elektryka, Praca dla Mechanika, Praca Elektryk Sochaczew