Operator maszyn, produkcja papieru
AWG
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dobre pieniądze, wolne weekendy, rozwojowa praca, stabilne zatrudnienie... Brzmi ciekawie? Sprawdź naszą ofertę pracy! Poszukujemy OPERATORA MASZYN Wrocław / Psie Pole Główną działalnością przedsiębiorstwa jest produkcja papieru oraz opakowań ochronnych.

Pracownicy firmy są odpowiedzialni za obsługę maszyny wycinającej papier, kontrolę jakości danego towaru oraz weryfikację parametrów - praca z komputerem.

Nasza oferta pracy : - Stabilne zatrudnienie poprzez umowę o pracę tymczasową na czas przeszkolenia, później umowa o pracę bezpośrednio z firmą - Atrakcyjna stawka - do negocjacji podczas procesu rekrutacji! - zakres 3 / 4 tys.

brutto - Dodatkowo gwarantujemy premię kwartalną do 800 zł oraz premię uznaniową (miesięczną) do 300 zł brutto! - Ponadto - dodatkowo płatne godziny nocne - Praca od poniedziałku do piątku - zyskujesz wolne weekendy! - Stawiamy na rozwój i długotrwałą współpracę z kandydatami - Po okresie próbnym (4 miesiące) zyskujesz opiekę medyczną, Multisport oraz ubezpieczenie - Pizza w piątki, drużyna piłki nożnej, dodatki świąteczne to propozycje firmy, które sprawią, że codzienna praca będzie przebiegać w pozytywnej atmosferze : ) Oczekujemy od Ciebie : - Doświadczenia w pracy na produkcji - Dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym Rekrutacja trwa! Aplikuj wysyłając CV za pośrednictwem portalu! Masz pytania - skontaktuj się z naszym konsultantem : 785-856-607 Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej! : ) Proszę o przysyłanie CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej RODO , informuję, że : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AWG Sp.

z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art.

6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art.

 • 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan / Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;
 • Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 • Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
 • Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku