Marketing Assistant
Nestlé
Poland
8 d. temu

DescriptionInterface','actApplyOnReq', ftl api.lstVal('requisitionDescriptionInterface', 'requisitionDescriptionInterface.

descRequisition', 'requisitionDescriptionInterface.ID1252', this),'application');return ftlUtil followLink(this);">

Job Description - (180008IB)

Job Number : 180008IB)

Description

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie FMCG? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko :

Miejsce pracy : Warszawa

W Nestlé Purina Petcare wierzymy, że zwierzętom i ludziom razem żyje się lepiej. Naszym zobowiązaniem jest poprawianie dobrostanu zwierząt i ludzi, którzy je kochają.

Dziś Nestlé Purina Petcare to jeden z wiodących producentów karmy dla zwierząt domowych. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne i dynamiczne środowisko pracy oferujące możliwości rozwoju zawodowego.

W swojej roli będziesz zaangażowany w przygotowanie i wdrożenie planów marketingowych orasz będziesz brać udział w przygotowaniu średnioterminowej strategii rozwoju marek oraz budowanie solidnych fundamentów dla dynamicznego, profitowego rozwoju marek.

Głównie zadania :

  • Udział w przygotowywaniu i wdrażaniu odpowiednich taktyk i strategii powierzonych marek
  • Zaangażowanie w procesie identyfikowania i uzgadniania obszarów oraz możliwości wzrostu marek
  • Zbieranie wiedzy o konsumentach, klientach oraz działaniach konkurencji oraz wykorzystywanie jej do analiz aktualnej sytuacji marki i przygotowanie odpowiedniego planu działania
  • Opracowanie, uzgadnianie i realizacja planu rozwoju profitowości marek
  • Praca przy definiowaniu i uzgadnianiu odpowiednych strategii komunikacyjnych marki, zarządzanie ich wdrażaniem w ramach ustalonego budżetu i ram czasowych
  • Zapewnianie językowej adaptacji opakowań, dbanie o zgodność etykiet
  • Zarządzanie budżetem marketingowym powierzonych marek
  • Opracowywanie efektywnej sieci komunikacji z innymi działami, aby osiągnąć uzgodnione cele
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Minimum rocznego doświadczenia w Dziale Brand Marketingu w dużej organizacji
  • Ukończonych studiów wyższych, preferowane kierunki : marketing, ekonomia, zarządzanie, socjologia, psychologia
  • Doświadczenia w samodzielnej pracy nad produktem / marką
  • Wysokich umiejętności analitycznych
  • Wysokich umiejętności prowadzenia prezentacji
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Odpowiedzialności, inicjatywy i zaangażowania w wykonywane zadania
  • Otwartości i elastyczności
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Orientacji na wynik oraz umiejętności ustalania priorytetów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Co oferujemy :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie FMCG
  • Interesującą pracę w bardzo dobrej atmosferze w środowisku o najwyższych standardach pracy
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym pakietem benefitów dodatkowych
  • Możliwość przychodzenia do biura z Twoim czworonożnym psim przyjacielem
  • CV prosimy przesyłać w języku angielskim

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Job Posting

    Dec 5, 2018, 8 : 27 : 18 AM

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych