Internship / Praktyki - Core Banking Development
Deloitte
Warszawa, Mazowieckie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, usług i branż, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń.

Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy. Deloitte to po prostu dobry wybór.

I kropka. Deloitte stworzył jeden z najlepszych zespołów w Europie zajmujących się wdrażaniem i rozwojem systemu Temenos T24.

W jego skład wchodzą ludzie o wszechstronnym i różnorodnym wykształceniu, co sprawia, że nasza perspektywa postrzegania, definiowania i rozwiązywania problemów jest unikalna.

Wymiana wiedzy i doświadczeń jest fundamentem naszej pracy. Wielu z nas zaczynało przygodę z Deloitte od praktyk w dziale Core Banking.

Chcemy, żebyś i Ty mógł w ten sposób rozpocząć swoją karierę.Temenos T24 to od kilkunastu lat najlepiej sprzedający się na świecie tzw.

Główny System Bankowy. To ten system, który stoi na najmocniejszej maszynie w najciemniejszej serwerowni, bez którego NIC w banku nie działa.

Czym są Praktyki Core Banking Development? Wiemy z doświadczenia, że nie wszyscy odnajdują się w programowaniu zmian w tak dużym i hermetycznym systemie, jakim jest T24.

Praktyki praktycznie od pierwszego dnia będą więc polegały na przypisaniu Cię do jednego / jednej z bardziej doświadczonych kolegów / koleżanek i nauce przy realnych zadaniach developerskich (50 / 50 konfiguracja systemu oraz programowanie).

Od samego początku będziemy przeplatać elementy techniczną wiedzą biznesową z zakresu logiki funkcjonowania produktów bankowych bez niej nie da się rozwijać tego systemu.

Każdego dnia będziemy oczekiwać olbrzymich chęci i proaktywności w nauce do rozwoju T24 nie ma tutoriali na youtube i każdy z nas uczył się od bardziej doświadczonych osób dookoła.

Jest to wg nas jedyna droga. Jeśli się sprawdzisz, będziesz mogła / mógł wybrać dla siebie jedną z trzech ścieżek rozwoju : -

Developerska / integracyjna - Analityczna (analityk systemowy lub biznesowy) - Migracja danych. Core Banking Development ma formę płatnych praktyk w dziale konsultingu Deloitte, którego celem jest podjęcie stałej pracy.

Rozpocznij karierę w międzynarodowym zespole specjalistów w zakresie systemu Temenos T24 i bierz udział we wdrażaniu informatycznego "mózgu" banku.

Do kogo skierowane są Praktyki Core Banking Development? - Osób, które lubią programować (język programowania dowolny); -

Osób gotowych do rozpoczęcia kariery zawodowej początkowo w wymiarze min. 30 godzin, a docelowo w pełnym wymiarze; - Osób komunikujących się swobodnie w j.

 • angielskim; - Osób docelowo które będą mogły podróżować co najmniej 50% czasu po ukończeniu stażu i podjęciu stałej współpracy;
 • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego bardziej cenimy sobie otwarty umysł i umiejętność błyskawicznej nauki. Jeżeli podzielasz naszą wizję i cenisz bardziej : -
 • Praktykę i rozwiązywanie prawdziwych business case’ów od teorii; - Ludzi i ich rozwój od korporacyjnych trybów; - Zaangażowanie w różnorodne zadania od ciągłego klepania Exceli, czy takich samych klasek w Javie;
 • Poznawanie zaawansowanych rozwiązań IT od słuchania o nich na sali wykładowej; - Analizowanie potrzeb klientów i dostarczanie zindywidualizowanych rozwiązań od pracy odtwórczej to gwarantujemy, że znajdziesz w naszym zespole swoje miejsce!
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku