Gospodarczy z orzeczeniem - Mysłowice, Białobrzeska
Probet Sp. z o.o.
Mysłowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Probet Sp. z o. o. zatrudni osoby z orzeczeniem do pracy na stanowisko : gospodarczy ( panowie i panie)Praca w Mysłowicach, ul.

BiałobrzeskaZAKRES OBOWIĄZKÓW :

 • prace gospodarcze na hali magazynowej
 • sprzątanie maszynowe lub ręczne , usuwanie filii i kartonówWYMAGANIA :
 • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
 • Chęć do pracy
 • Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych ,dodatkowy atut.OFERUJEMY :
 • Umowę o pracę, cały etat, praca stała
 • Wynagrodzenie od 1800 zł netto
 • Praca od pon. do pt. w godzinach od 6.00 do 14.00, 14.00 do 22.00możliwa praca w 2 soboty w godz. rannychKONTAKT :
 • Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku -Anna tel. 32 413 15 50 wew 1Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatamiCV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużejniż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.
 • Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimyo zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż24 miesiące.

  Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

  Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

  Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

  Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO;w przyszłości Prezes UODO).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku