Magazyn, kłodzko, GE
Trenkwalder
Kłodzko, Dolnośląskie
11 d. temu

Poszukujemy magazynierów do jednego z największych zakładów produkcyjnych w Kłodzku. Jeśli lubisz pracę na magazynie, chcesz się rozwijać w tym kierunku, jesteś dyspozycyjny, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe-aplikuj! Jeśli posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na magazynie, a NIE POSIADASZ uprawnień na wózki-

TEŻ APLIKUJ! MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI WYNAGRODZENIA W ZALEŻNOŚCI OD NABYTEGO DOŚWIADCZENIA NA MAGAZYNIE. Atrakcyjne Warunki Zatrudnienia !!!! Czekamy na CV -

wyślij już teraz !! Możliwy dojazd do pracy dla pracowników na trasach : 1. Trzebieszowice - Ołdrzychowice - Kłodzko 2. Kamieniec Ząbkowicki -

Ożary - Laski - Mąkolno - Kłodzko 3. Ząbkowice - Braszowice - Kłodzko "Informujemy, iz Pani / Pana administratorem danych osobowych zgodnie z ustawą z dn.

29.08.19977r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm) jest Trenkwalder Benefit sp.z .o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul.

Podgórskiej 36, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 491 -

pokaż numer telefonu - 2, numer NIP 677 - pokaż numer telefonu - 5, numer REGON 357 - pokaż numer telefonu - , o kapitale zakładowym w kwocie 50.

000 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z rekrutacją, a w szczególności w celu archiwizacji i wykorzystywania w przyszłych procesach rekrutacyjnych CV i innych dokumentów zawierających dane osobowe, a związane z procesem rekrutacji.

Dane będą udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz potencjalnym pracodawcom (w razie przejścia pierwszego etapu rekrutacji) do celów związanych z procesem rekrutacji.

W związku z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Pani / Panu nieograniczone prawo do żądania informacji o przechowywanych treściach, jak również prawo do żądania zmiany lub usunięcia danych, a także prawo do sprostowania błędów, uzupełnienia lub uaktualnienia danych (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww.

celu. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku