DORADCA BANKOWOŚCI DETALICZNEJ
Citi
Wroclaw, LS, POL
13 d. temu

Description

1.Realizacja indywidualnych planów sprzedaży i współudział w realizacji wyznaczonego dla oddziału planu sprzedaży produktów oferowanych przez Bank.

2.Edukacja i wsparcie klienta w zakresie samoobsługi w preferowanych dla danej czynności kanałach obsługi takich jak : bankomat, Citibank Online, Citi Mobile, CitiPhone, w celu minimalizacji ilości operacji finansowych i niefinansowych wykonywanych na zlecenie klientów bezpośrednio przez pracowników oddziału.

3.Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i zgodności podejmowanych działań z obowiązującymi procedurami i standardami Banku.

Qualifications

Doradca Bankowości Detalicznej pracuje w zespole w oddziale detalicznym typu Smart. Jest to nowoczesny oddział wyposażony w technolgię nowej generacji używaną w celach marketingowych i sprzedażowych oraz narzędzia umożliwiające klientom samoobsługę w zakresie transakcji finansowych i niefinansowych.

Głównym zadaniem pracownika oddziału Smart jest sprzedaż produktów oferowanych przez Bank, kompleksowa obsługa klientów i dążenie do przekierowywania transakcji kasowych do kanałów zdalnych (CBOL, CitiMobile, ATM) poprzez edukację klientów.

Doradca podlega bespośrednio Kierownikowi Oddziału i w zakresie sprzedaży poszczególnych produktów współpracuje z odpowiednimi menedżerami odpowiedzialnymi za sprzedaż oferty w danym obszarze.

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku