AR Accountant with German
Antal Sp. z o.o.
Kraków, Polska
1 d. temu

Zakres obowiązków :

analiza i uzgadnianie sald na kontach klientów

prowadzenie dokumentacji procesu w systemie SAP

weryfikacja i obsługa faktur, alokacja płatności

monitorowanie należności, kontakt z klientami w celu wyjaśniania niezgodności

wsparcie działu AR / O2C oraz współpraca z innymi działami

Oczekiwania :

min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

dolność analitycznego myślenia

biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego

dobra znajomość Excela

otwartość oraz chęć uczenia się nowych rzeczy

Oferujemy :

praca w trybie hybrydowym z elastycznymi godzinami pracy

szeroki Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna oraz dentystyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl